RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 11.09.2017, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu:

Informacje podstawowe

 Centrum Usług Wspólnych
07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Kazimierza Warchalskiego 3

Fax. (29) 67 - 998 - 22
e-mail: cuw@ostrowmaz.pl
NIP:  759-102-42-71
REGON: 550324751


Dyrektor                                               Danuta Włodarczyk                          tel. 29 679 98 24
                                                      dwlodarczyk@cuw.ostrowmaz.pl              0 603 067 395


Główny Księgowy                                   Iwona Nowak                                  tel. 29 679 98 23
                                                       inowak@cuw.ostrowmaz.pl                     0 603 408 787


Samodzielny referent                             Barbara Szczapa                            tel. 29 679 98 21
ds. kadrowo-administracyjnych      bszczapa@cuw.ostrowmaz.pl


Specjalista ds. płacowych                   Marzena Heronimek                          tel. 29 679 98 21


Inspektor ds. księgowości                       Renata Muzyka                              tel. 29 679 98 22
                                                        rmuzyka@cuw.ostrowmaz.pl


Księgowy                                                   Marta Rojek                                 tel. 29 679 98 22
                                                       mrojek@cuw.ostrowmaz.pl


Księgowy                                                 Łukasz Dawid                               tel. 29 679 98 25
                                                         ldawid@cuw.ostrowmaz.pl


Specjalista ds. księgowości                    Joanna Wójcik                              tel. 29 679 98 25
                                                         jwojcik@cuw.ostrowmaz.pl


Pomoc administracyjna                         Urszula Kulesza                             tel. 29 679 98 21
                                                      ukulesza@cuw.ostrowmaz.pl




Opublikował: Urszula Kulesza
Publikacja dnia: 11.09.2017
Podpisał: Danuta Włodarczyk
Dokument z dnia: 08.09.2017
Dokument oglądany razy: 1 847